Hicon Connectors

Hicon to niemiecka firma, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości złącz i wtyków oraz ich komponentów w Niemczech, kilku innych europejskich państwach oraz w Azji (Tajwan). Hicon postrzegany jest jako bardzo innowacyjna marka, która produkuje również kompleksowe rozwiązania dla branży medialnej.

Hicon oferuje ogromną różnorodność wysokiej jakości wtyków w doskonałych cenach. Wtyki i złącza Hicon znane są z wysokiej żywotności i łatwości w obsłudze i użytkowaniu. Aby zapewnić długowieczność i jakość, na której każdy użytkownik może polegać, cykle połączeniowe są mechanicznie testowane przez automatyczną maszynę zaprojektowaną i stworzoną specjalnie do tego zadania przez Sommer-Technik.

Wtyki z etykietą „screw+play” pozwalają na wysokiej klasy, bezpieczne i bezproblemowe połączenie bez konieczności lutowania czy zaciskania.

Podczas kupowania złącz zawsze zaleca się wybrać najwyższą, markową jakość, ponieważ tanie wtyki często posiadają wysokie wartości impedancji, co zabija profity płynące z posiadania dobrego kabla.

Hicon Connectors

  • Perfekcyjnie wykonanie powlekanie
  • Niskie wartości impedancji
  • Masywne piny

Dodatkowo producent zapewnia 5-letnią gwarancję!