Artesia

Artesia to firma działająca już od ponad 10 lat i będąca liderem w dziedzinie elektronicznych instrumentów muzycznych, w tym przenośnych klawiatur i sprzętu do produkcji muzyki, pianin mobilnych, cyfrowych pianin domowych, elektronicznych instrumentów perkusyjnych i sprzętu do nagrywania muzyki. Amerykańska firma założona przez dyrektora generalnego Matta Harpstera oferuje innowacje trzech zespołów inżynieryjnych na całym świecie (Niemcy, Japonia, USA), które pomagają Artesii kształtować brzmienie współczesnej muzyki. Marka ma swoją dystrybucję w ponad 58 krajach na całym świecie, a jej instrumenty są wykorzystywane przez szerokie spektrum muzyków, od początkujących studentów po legendy sceny. Twoi ulubieni muzycy prawdopodobnie używają produktów Artesia zarówno w domu, w studiu, jak i na scenie.

Pianina cyfrowe

Wszystkie pianina cyfrowe Artesia oferują najnowsze autentyczne analogowe próbkowanie dźwięku, a nasze autorskie silniki dźwiękowe RWA zapewniają dynamiczne wrażenia z gry i dźwięk standardowego pianina akustycznego. Pianina domowe w klasycznym stylu zapewniają autentyczny wygląd i styl tradycyjnych fortepianów i obudów na fortepiany.

XKey, syntezatory i sprzęt do produkcji muzyki

Artesia oferuje pełną gamę przenośnych klawiatur, syntezatorów i mobilnych produktów do produkcji muzyki elektronicznej, które oferują jakość dźwięku, funkcje wydajnościowe i łatwość obsługi.Wszystkie modele z powodzeniem zaspokajają potrzeby graczy, od początkujących po doświadczonych profesjonalistów studyjnych.

Elektroniczne bębny i instrumenty perkusyjne

Elektroniczne instrumenty perkusyjne Artesia oferują półprofesjonalnym i profesjonalnym perkusistom szeroką gamę instrumentów perkusyjnych  do nagrań studyjnych, scenicznych i domowych.