Alvaro Guitars

Enrique Keller S.A jest jednym z największych producentów Hiszpańskich gitar na świecie. Od ponad 50 lat produkują oni gitary marki ALVARO w swoich fabrykach w Hiszpanii, zatrudniając do tego najlepszych specjalistów. Projektują, budują oraz eksportują gitary poczynając od instrumentów przeznaczonych dla początkujących aż do najwyższej jakości produktów używając przy tym technik łączących w sobie odwieczną tradycję i najnowsze technologiczne rozwiązania.

Gitary ALVARO posiadają silną pozycję na rynku światowym i są importowane do Europy, Azji i Ameryki, do najlepszych dystrybutorów w danym kraju.

Brzmienie i nieskazitelne wykończenie, wysokiej jakości materiały, łączenie całości z niespotykaną precyzją i zaangażowaniem są wartościami, które wpływają na jakość finalnego produktu.
Alvaro Guitars posiada szeroki wachlarz ponad trzydziestu różnych modeli, co zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie i spełni swoje potrzeby.

Gitary ALVARO konstruowane są ręcznie przez najlepszych lutniczych specjalistów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w produkowaniu tego typu wyposażenia.
Wszystko to gwarantuje zadowolenie klientów z finalnego produktu, który trafia w ich ręce.