Obecnie projektowane urządzenia mogą być wyposażone w możliwość regulacji wielu parametrów. Użytkownik może otrzymywać, na obecnie produkowanych wyświetlaczach, graficznie przedstawione skutki wprowadzonych zmian.
Jednak często zdarza się, że duży wybór funkcji oraz gąszcz ustawień w menu nie dość że zaciemniają obraz, to jeszcze w codziennym użytkowaniu stają się po prostu zbędne lub bardzo rzadko używane. Większość użytkowników chce prostych, skutecznych rozwiązań, bowiem w wielu przypadkach podchodzi się do sprawy na zasadzie „plug and play”.
W świecie aktywnych zestawów głośnikowych, wspomaganych procesorami DSP, również spotyka się duże możliwości ustawień oraz świecące z tyłu wyświetlacze. I dobrze. Ale pomimo tego że kocham elektroniczne „zabawki”, to jednak czasem zastanawiam się, czy nie można prościej, a jednocześnie skutecznie. Okazuje się, że można, a przykładem mocnej technologicznie, a prostej w obsłudze, konstrukcji jest zestaw VERVE 112A włoskiej firmy FBT.

FBT to producent, który na rynku muzycznym istnieje od 1963 roku. W swojej fabryce, która znajduje się w mieście Recanti, położonym w centralnych Włoszech, produkuje ogromną gamę zestawów głośnikowych oraz akcesoriów.