Valeton

Valeton to nowa marka oferująca świeże podejście dla muzyków poszukujących wysokiej jakości sprzętu dla każdego stylu, otoczenia i gatunku. Po ponad 10 latach doświadczenia w projektowaniu i budowaniu produktów z branży muzycznej dla innych marek, zespół Valeton stworzył teraz własną markę, oferując nowy katalog oryginalnych projektów: przystępny cenowo sprzęt wysokiej jakości.

Produkty Valeton charakteryzują się wysokim standardem jakości oraz przystępną ceną, ponieważ firma jest w stanie wykorzystać swoje mocne strony w projektowaniu produktów. Podczas gdy inne marki oferują tańszy sprzęt przy wykorzystaniu gorszych części, Valeton obniża koszty na wczesnym etapie projektowania, wykorzystując technologię i utrzymując prostotę produktu, aby zapewnić, że będzie on brzmiał świetnie przez lata użytkowania. Ponadto, w ciągu ponad dekady działalności w branży, firma stworzyła wysoce wydajną produkcję i logistykę łańcucha dostaw.

Główną misją marki jest uchwycenie esencji tworzenia muzyki za pomocą przyjaznego dla użytkownika sprzętu. Prowadzi ją chęć zaoferowania wszystkim – zarówno początkującym jak i profesjonalistom – możliwości połączenia się i chłonięcia tego wspaniałego uczucia, jakim jest tworzenie muzyki.