Synergy Amps

„Całość jest większa niż suma jej części”

Wzmacniacze są konstrukcją transformatorów, tranzystorów, cewek i lamp, która wzmacnia siłę sygnału. Jednakże, dbałość oraz biegłość włożone w wybór odpowiednich komponentów, ich połączenie także wpływają na finalne brzmienie.

Wkładając odpowiednio dużo pracy można uzyskać wspaniałe brzmienie nawet ze średniej półki komponentów.
Jednakże, dopiero z konkretnym celem, przykładając ogromną uwagę do każdego aspektu tworzonego produktu, wykorzystując jedynie najlepszej jakości składniki, z mistrzowską precyzją i dbałością łącząc wszystko w całość wkraczamy na teren butikowych wzmacniaczy. Taki sprzęt zazwyczaj kosztuje więcej niż wzmacniacze z masowej produkcji, czasem pozostając poza zasięgiem przeciętnych gitarzytów.
Zazwyczaj, gdy gitarzysta przechodzi na butikowy wzmacniacz, nie może uwierzyć w różnicę brzmienia i moc, która pojawia się w ich rękach – już nigdy więcej nie wracając do jakiegokolwiek innego sprzętu… do czasu zagrania na innym butikowym wzmacniaczu. Lecz nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie tak drogiego wyposażenia.

Tutaj pojawia się Synergy Amps – nowym koncepcie narodzonym po wielu latach przemyśleń.
Co jeśli możliwe byłoby przerobienie sekcji przedwzmacniacza z najlepszych i najpopularniejszych wzmacniaczy (która to jest głównym czynnikiem wpływającym na brzmienie) do kompaktowego modułu, który można dowolnie i łatwo wymieniać w swojej stacji? Dodatkowo każdy moduł posiada 2 kanały, łatwo łączy się z każdym wzmacniaczem dając mu 2 dodatkowe kanały lampowe? Finalnie posiadając cenę, która nie będzie problemem dla żadnego gitarzysty?

To jest właśnie Synergy Amps.

  • Gitarzysta, którego nie stać było na butikowy wzmacniacz teraz nie będzie miał z tym problemu.
  • Muzyk podróżujący, który stale martwi się o jakość brzmienia wzmacniacza, na którym będzie grał – problem rozwiązany!
  • Studio, które pokocha możliwość posiadania dostępu do brzmień wszystkich ikonicznych wzmacniaczy.

Synergy Amps przeanalizowało każdy możliwy scenariusz, który może spotkać gitarzystę i zaprojektowało sprzęt, który rozwiązuje wszystkie problemy, a przy tym dostarcza brzmienia butikowej jakości!