Moana Ukulele

Od lat 90 ubiegłego wieku ukulele stało się globalnym fenomenem i rozwinęło się jako nowy gatunek muzyczny.
Wpływa ono na twórczość wielu muzyków oraz na wyobraźnię setek słuchających swoimi unikalnymi brzmieniami i uczuciami płynącymi z granej muzyki.

Osoby odpowiedzialne za Moanę produkując ukulele od długiego czasu wiedzieli, że oczekują czegoś więcej od swoich instrumentów, czegoś co by sprawiło, że granie na nich stałoby się czystą przyjemnością, tym samym przeprowadzili kilku letnie badania, których wynikiem jest właśnie wprowadzona na rynek nowa marka – 'Moana’.
Produkty Moana posiadają doskonałą jakość opartą na prawdziwym rzemiośle połączonym z dobrej jakości materiałami.

„Wierzymy, że ukulele daje nowe inspiracje artystom i zwyczajną radość ludziom, którzy chcą wyrazić swoje codziennie życie.” – to zdanie stało się główną zasadą marki i wierzą oni, że wyniki ich pracy powinny być dobrymi instrumentami, a nie jedynie dekoracją do powieszenia na ścianie.

Na podstawie ogromnej ilości opinii otrzymanych od muzyków i pasjonatów z całego świata, producent starał się połączyć wszystkie pomysły wiedząc, że robi to dla ludzi, nie dla rynku. Ukulele Moana produkowane są pod ścisłymi zasadami i kontrolą jakości, aby standardem dostarczanym do klienta był instrument najwyższej możliwej jakości.

„Nasza historia rozpoczyna się na klientach i istnieje właśnie dla klientów, którzy doprowadzili markę do tworzenia ukulele dla ludzi i mamy nadzieję, uzdrowią one świat drobnym powiewem muzyki i czterema strunami szczęścia.”