Marimba One

Innowacja jest sercem Marimby One.

Marimba One jest jedyną firmą oferującą dwa poziomy brzmienia rezonatorów jak również trzy poziomy brzmień sztabek. Ta mnogość opcji przy wyborze rezonatorów i sztabek nie tylko dostarcza niespotykanego brzmienia, ale jest także głęboko konfigurowalna pod względem własnego brzmienia – każdy może dostosować je pod siebie. Lecz na tym innowacyjność się nie kończy, ponieważ te dwie rzeczy znajdują swoje miejsce na jednych z najbardziej eleganckich ram dostępnych dla instrumentów muzycznych. Niezależnie od tego czy jest to rama modelu Soloist, doskonałego dla profesjonalnych artystów, lub łatwa w regulacji Izzy, świetna dla szerokiego wachlarza muzyków, rama Marimba One jest prawdziwym dziełem sztuki w każdym warunkach – od szkolnej klasy do hali koncertowej.

Mistrzowskie strojenie
Marimba One używa stroboskopowych tunerów, aby dostosować harmonikę każdej sztabki. Jednakże, tuner stroboskopowy nie może ocenić jakości sztabki. Mistrzowie strojenia pracują z każdą sztabką osobno, aby ocenić, które z nich staną się częścią instrumentu i aby wyciągnąć z każdej z nich największy potencjał.

Doskonałe brzmienie
Każda sztabka zachowuje się unikalnie, początkowo nie pokazując swojego własnego charakteru. Można go odkryć jedynie za pomocą dokładnych obserwacji. Marimba one posiada ponad 100 zestawów sztabek do każdego produkowanego instrumentu, dzięki czemu może bezbłędnie je dopasować, gwarantując doskonałe brzmienie.

Precyzyjna regulacja wysokości
Zarówno seria 3100 jak i Izzy oferują doskonale działającą i niesamowicie precyzyjną regulację wysokości, która jest łatwa w użyciu i nigdy nie zawodzi. Wbudowane miary zapewniają ustawienie na preferowanej wysokości.

Czy innowacja na tym się zatrzymuje? Definitywnie nie. Marimba przywiązuje uwagę do każdego detalu, który ma wpływ na brzmienie i nieustannie dąży do osiągnięcia perfekcji.