Guitto

JOYO TECHNOLOGY CO., LTD zajmuje się R&D, produkcją oraz marketingiem elektroakustycznych i cyfrowych produktów. W 2018 roku utworzyli oni nową markę – GUITTO, która specjalizuje się w akcesoriach muzycznych.

JOYO TECHNOLOGY CO., LTD został założony w 2006 roku i wówczas flagowymi produktami tej marki były akcesoria gitarowe, takie jak tunery, mechaniczne metronomy, elektroniczne metronomy, EQ i wiele więcej.

Kiedy wyniki sprzedaży gwałtownie wzrosły, a marka zaczęła się rozwijać, założyciele JOYO zauważyli, że rynek elektroakustyczny jest bardzo obiecujący – wtedy zatrudnili oni kadrę ludzi, którzy również byli gitarzystami. Dzięki temu byli oni w stanie tworzyć produkt idealnie oddający potrzeby klientów. Następnym krokiem JOYO było wypuszczenie efektów i wzmacniaczy gitarowych, co pozwoliło im rosnąć w siłę, krok po kroku. Teraz, marka JOYO nie jest już anonimowa i ludzie mają świadomość, że jest to jeden z najlepszych producentów efektów i wzmacniaczy gitarowych na rynku.

Jako doświadczony uczestnik przemysłu wytwórczego, przez 12 lat ciężkiej pracy JOYO stało się liderem w tworzeniu akcesoriów cechujących się doskonałą jakością i designem dopasowanym do potrzeb dzisiejszych czasów.

Kiedy marka JOYO stała się specjalistą w wytwarzaniu efektów i wzmacniaczy gitarowych, podjęto decyzję o stworzeni zupełnie nowego brandu dla akcesoriów muzycznych z nowym i niezależnym zespołem badawczym, którego głównym celem było zapewnienie „wysokiej jakości akcesoriów muzycznych w przystępnej cenie”.

JOYO przez lata swojej działalności promowało przeróżne zespoły, artystów i dystrybutorów, którzy zapewnili wartościowe i obiektywne opinie, realnie wpływające na rozwój marki. JOYO posiada doświadczony i profesjonalny zespół pracowników, który w pełni rozumie użytkowników swoich produktów i zna ich oczekiwania, a także niezawodny dział kontroli jakości oraz konkurencyjne ceny produktów.