EFNOTE

EFNOTE to marka elektronicznych instrumentów muzycznych oparta na trzech podstawowych wartościach: pięknie, jakości oraz oryginalności.

Historia powstania

W 2018 roku wykwalifikowani inżynierowie z 20-letnią karierą, którzy dostrzegli ograniczenia rozwoju produktu u jednego z głównych producentów elektronicznych instrumentów muzycznych w Japonii, zebrali się razem, realizując elastyczne, a często również szalone pomysły, które nie były ograniczone kosztami i nielogiczną atrakcyjnością instrumentów muzycznych. Bez względu na to, jak bardzo rozwinie się technologia, istnieją rzeczy, które nie zmieniają się, tak jak instrumenty muzyczne. EFNOTE redefiniuje pierwotną wartość elektronicznych instrumentów muzycznych.

Prawdziwe instrumenty muzyczne

W dzisiejszych czasach instrumenty muzyczne z elektroniką tracą swoje pierwotne wartości ze względu na pierwszeństwo pod względem specyfikacji i ceny. EFNOTE od tego odchodzi, oferując instrumenty, w których można się zakochać od pierwszego wejrzenia i pielęgnować to uczucie przez długi czas. Są to jednocześnie instrumenty, które można z powodzeniem używać do edukacji.

Filozofia marki

Każdy instrument ma w sobie piękno. Piękno materiałów. Piękno kształtu. Aby pięknie rezonować dźwięk, aby zobrazować piękny dźwięk. Dzięki EFNOTE takie piękno można również odnaleźć w elektronicznych instrumentach muzycznych. EFNOTE to jedna z nielicznych marek perkusji elektronicznych, która oferuje jakość ponad liczbę. Ważniejsze jest tutaj wykonanie instrumentu niż ilość brzmień, czy funkcji.

Bezpośrednie podejście, unikalne pomysły i technologia – oryginalność, która nie przemija.