Dynatone

Dynatone funkcjonował początkowo jako Electric Instruments Division w Korea Electronics Co., LTD. Stał się czołowym producentem instrumentów elektrycznych w Korei w roku 1987. Od tego czasu, Dynatone nieustannie rozwija się i produkuje coraz nowsze i bardziej urozmaicone instrumenty we współczesnym, wyrafinowanym stylu.

Produkty marki Dynatone spełniają wszelkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, włączając w to CE (Europa), UL (Ameryka) oraz certyfikat RoHS. Przedsiębiorstwo jest rozpoznawane na całym świecie dzięki najwyższej jakości produktom.

Od 1998 roku, Dynatone eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie. Eksport w dalszym ciągu się rozrasta, zyskując dodatkowe 20% wzrostu w każdym kolejnym roku.

Lider elektrycznych instrumentów z 30 latami historii i doświadczenia, Dynatone kontynuuje wyznaczanie standardów dla instrumentów muzycznych. Dodatkowo poza ekskluzywnymi instrumentami, które przeznaczone są dla profesjonalnych muzyków, Dynatone nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości instrumenty perkusyjne, struny oraz instrumenty dęte.