Adams Musical Intruments

André Adams, założyciel marki Adams, rozpoczął swoją działalność od naprawiania instrumentów dętych w 1970 roku. Muzyka była jego hobby, a majsterkowanie pasją. Po zdobyciu doświadczenia jako producent instrumentów w różnych znanych firmach na terenie Europy, jego niespotykane umiejętności z wcześniejszych lat doprowadziły do powstania jednej z największych światowych marek instrumentów perkusyjnych i dętych.

Od ponad 50 lat rodzinny biznes Adamsów kontynuuje swój rozwój. Typowo dla biznesu rodzinnego, Adams przelewa w produkty całą swoją pasję, oddanie i charakter. Relacje stworzone przez lata z muzykami doskonale dopasowują się do tego typu działalności i tworzą główny punkt całego biznesu.

Adams Musical Instruments kontynuuje wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i dalszą ekspansję jako wynik trwającej współpracy z profesjonalnymi i początkującymi muzykami jak i kooperację z kilkoma uniwersytetami. Ta koordynacja skutkuje tworzeniem instrumentów o niespotykanym designie i funkcjonalności. Adams nazywa to „brzmieniem jakości”. Oddanie w dążeniu do perfekcji zapewnia, że każdy instrument jest w stanie spełnić wymagania każdego muzyka, w każdej odnodze branży muzycznej dostarczając tym samym ponadprzeciętnych doznań.

Jednakże fakt, iż Adams posiada dobrą reputację na całym świecie nie może być przypisany jedynie ciężkiej pracy i innowacyjności. To właśnie klienci i muzycy, którzy są częścią całego procesu tworzą opinię o marce. W końcu to indywidualne życzenie klienta inspiruje i napędza do udoskonalania swoich produktów i otwierania nowych horyzontów

Pozwól sobie doświadczyć prawdziwego brzmienia jakości!